Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

Knižní průvodce Estonsko, Lotyšsko a Litva

 
Akce Novinka
 

Nikdo nezná Estonsko, Litvu a Lotyšsko tak jako autoři z nakladatelství Lonely Planet. Ve třetím českém vydání tohoto průvodce najdete vše potřebné k plánování pobytu v těchto fascinujících zemích.

Ušetříte 70 Kč (–10 %)
629 Kč    
Kategorie Knižní průvodci
 

Nikdo nezná Estonsko, Litvu a Lotyšsko tak jako autoři z nakladatelství Lonely Planet. Ve třetím českém vydání tohoto průvodce najdete vše potřebné k plánování pobytu v těchto fascinujících zemích, kde můžete bez obav zabloudit ve středověkém Tallinnu, otestovat hranice svých schopností při adrenalinových sportech v národním parku Gauja nebo se nechat strhnout do víru radovánek zábavychtivými obyvateli Vilniusu.

Průvodce z nakladatelství Lonely Planet jsou dílem odborníků, kteří mají popisované destinace zmapované důkladně a do všech detailů. Toto vydání je navíc kompletně aktualizované a plné přesných, praktických a svědomitě nasbíraných údajů, které vám pomohou, abyste si svůj pobyt v Pobaltí opravdu užili.

- Uvnitř najdete rozhovory s místními obyvateli, mezi nimiž nechybí ani bývalý lotyšský prezident
- Doplněno o barevné přílohy věnované největším atrakcím Pobaltí a nejlepším outdoorovým aktivitám

Autoři: Berkmoes Ryan Ver, Kaminski Anna, McNaughtan Hugh

Nakladatel Svojtka & Co.
Edice Lonely Planet
Rok vydání 2020
Vydání 3.
Jazyk česky
Nosič 1x kniha
Originál Estonia, Latvia & Lithuana
Překlad Jirčíková Kateřina, Malinovksý Vít, Styblík Jan
EAN 9788025627389
ISBN 978-80-256-2738-9
Vazba brožovaná
Počet stran 448
Rozměr 12x19 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.