Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

Knižní průvodci

NOVINKA! Novinkově vám nabízíme kvalitní knižní průvodce do mnoha destinací, kam také směřují naše poutní zájezdy. Jedná se především o Izrael, Itálii, Francii, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Polsko a další země. Knižní průvodci vás připraví na cestu, pomohou na místě anebo seznámí s destinacemi, o kterých se chcete dozvědět bližší informace.

 

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

 • Knizni pruvodce Izrael Akce Novinka Tip 269
  Velký knižní průvodce Izrael

  Podrobný průvodce po Izraeli, aktuální novinka. Do Izraele je to jen pár hodin cesty, během kterých se ocitnete v úplně jiném světě. A protože v létě se tu teplota pohybuje okolo 40 °C, jsou zima a jaro tím pravým obdobím, kdy se do těchto končin vydat. Vybavte se naším průvodcem a poznejte vše, co tato rozmanitá země nabízí.


  Ušetříte: 70 Kč (–10 %)

  620 Kč
 • Knizni pruvodce Izrael a palestinska uzemi Akce Novinka Tip 272
  Knižní průvodce Izrael a palestinská území

  Izrael a palestinská území na křižovatce Asie, Evropy a Afriky - jak z geografického, tak kulturního hlediska jsou od počátku dějin místem setkávání kultur, říší a náboženství. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!


  Ušetříte: 60 Kč (–10 %)

  539 Kč
 • Knizni pruvodce Jeruzalem Tel Aviv Akce Novinka Tip 281
  Knižní průvodce Poznejte Jeruzalém a Tel Aviv

  Nabízíme vám knižního průvodce Poznejte Jeruzalém a Tel Aviv s naším novým průvodcem. Odhalte to nejlepší z těchto historických měst: posvátná místa největších světových náboženství, fascinující muzea, rozmanité tržnice, výhled z Olivetské hory, jedinečnou kuchyni, výlet do Betléma, koupání v Mrtvém moři a mnoho dalšího...


  Ušetříte: 30 Kč (–10 %)

  269 Kč
 • Knizni pruvodce Italie Akce Novinka Tip 290
  Knižní průvodce Itálie

  Itálie se může pochlubit mnoha světovými uměleckými díly, vznosnými budovami a výtečnou gastronomií. Žádná jiná země člověka tak nepovznese, nepotěší a nedojme jako právě Itálie. Dvacet italských regionů připomíná nezávislé státy - každý z nich má své tradice i skvělé jídlo.


  Ušetříte: 60 Kč (–10 %)

  539 Kč
 • Knizni pruvodce Spanelsko Akce Novinka Tip 263
  Velký knižní průvodce Španělsko

  Nový velký průvodce Španělskem. Ocení jej zejména náročnější cestovatelé, kteří chtějí zemi poznat více do hloubky. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Průvodce přináší mnoho zajímavostí nejen o zemi a jejích obyvatelích, ale i o dalších aspektech života. Nechte se inspirovat a objevte duši Španělska.


  Ušetříte: 70 Kč (–10 %)

  620 Kč
 • Knizni pruvodce Portugalsko Akce Novinka Tip 257
  Knižní průvodce Portugalsko

  Středověké hrady, vesničky s dlážděnými uličkami, atraktivní města a zlaté pláže… Zážitky z návštěvy Portugalska mohou být velmi rozmanité. Dějiny, skvělé jídlo a idylická krajina jsou jenom začátek… S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!


  Ušetříte: 80 Kč (–10 %)

  719 Kč
 • Knizni pruvodce Francie Akce Novinka Tip 266
  Knižní průvodce Francie - nejlepší místa, autentické zážitky

  Projeďte se mezi vinicemi, šlápněte do pedálů cestou kolem levandulových polí nebo zaskočte do některé z vesnic na vrcholcích kopců... Francie je zemí řady poklidných, náladových okamžiků, jež mají duši, výrazný ráz a více prvotřídního umění, architektury a kultury (a báječného jídla), než si jen dokážete představit. Poznejte Francii stylově a pronikněte přímo k srdci země!


  Ušetříte: 60 Kč (–10 %)

  539 Kč
 • Kniha Atlas marianska poutni mista Novinka 347
  Atlas Mariánská poutní místa. Popis poutních míst, automapa, rejstřík sídel

  Publikace zahrnující popis více než stovky poutních míst spolu s autoatlasem tvoří praktickou a zajímavou pomůcku k poutním cestám po České republice.

  149 Kč
 • Kniha Cesko Slovensko Akce Novinka 443
  Česko Slovensko / Kde domov náš…

  Žijeme v nádherném koutě světa. Mnozí to víme, mnozí si to ani neuvědomujeme. Laskavý dárek přibližující krásu české a slovenské krajiny, kulturního dědictví a moudrého slova. V době, kdy jsou současnému člověku více než kdy v minulosti na dosah úchvatná místa celého světa, neškodí si trochu připomenout bohatství krásy, ale i společných kořenů dvou našich zemí, které tvořily do roku 1992 jeden státní celek.


  Ušetříte: 31 Kč (–10 %)

  294 Kč
 • Knizni pruvodce Evropa Akce Novinka 293
  Evropa - inspirativní průvodce pro cestovatele

  Evropa skýtá tolik možností kulturního vyžití a tolik památek k vidění, že cestovatel stojí před zásadním problémem… vybrat si, kterou zemi nebo které město navštívit. Paříž, Londýn, nebo Prahu? Evropa je kolébkou západní civilizace a stopy své kultury zanechala po celém světě. Nejhmatatelněji však její historii pocítíte v Aténách, Římě nebo Pompejích.


  Ušetříte: 24 Kč (–10 %)

  225 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.