Novoroční akce do 31. 1. 2021: Při nákupu nad 800,- Kč (bez poštovného) od nás získáte jako dárek nástěnný kalendář Zemí Bible 2021 a za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáte nejen nástěnný kalendář Zemí Bible 2021, ale i dopravu zdarma!

Lurdy - pramen milosti

 

Kniha nabízí bližší seznámení s mariánským zjevením v Lurdech v roce 1858, ale i s celým poutním místem v dnešní podobě.

249 Kč    
Kategorie Poutní a cestovatelské knihy
 

Kniha nabízí bližší seznámení s mariánským zjevením v Lurdech v roce 1858, ale i s celým poutním místem v dnešní podobě. Čtenář se dočte o postupném rozkvětu Lurd jakožto poutního místa, ale i o zákulisí složitého provozu svatyně či o dobrovolnické péči o nemocné.

Autorka prostudovala mnoho historických materiálů, hovořila s ředitelem lékařské komise posuzující mnohá uzdravení a rovněž s lidmi, jejichž uzdravení uznala církev za zázračná. Setkala se s místním biskupem, s věhlasnými teology i s kněžími, kteří slouží poutníkům v lurdské svatyni. Jádrem jejího sdělení však zůstává duchovní význam Lurd, místa, které zve všechny své návštěvníky k obrácení, k radikální obnově vztahu s Bohem a s bližními.

Další údaje o knize:

  • Autor: Elizabeth Ficocelliová
  • Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství, 2. vydání
  • Rok vydání: 2018
  • Počet stran: 160
  • Vazba: brožovaná

O autorce:

Elizabeth Ficocelliová žije ve státě Ohio v USA, je autorkou mnoha knih, včetně knihy o Medjugorje. K jejím nejúspěšnějším titulům patří knižní rádci pro děti. O Lurdech se rozhodla sepsat knihu na základě vlastní zkušenosti s požehnáním, které toto místo přináší.

Novoroční akce platná do 31. 1. 2021: Při nákupu nad 800,- Kč (bez poštovného) od nás získáte jako dárek nástěnný kalendář Zemí Bible 2021 a za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáte nejen nástěnný kalendář Zemí Bible 2021, ale i poštovné zdarma!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.