Za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč od nás získáváte dopravu zdarma. U vybraných knih navíc nabízíme akční slevy. Děkujeme za přízeň!

Mariánská poutní místa Evropy a světa - nástěnný kalendář 2022 s myšlenkami P. Jana Rybáře SJ

 
Novinka
  • 1 z 3

Novinkově vám nabízíme nástěnný kalendář na rok 2022 s fotografiemi mariánských poutních míst Evropy a světa a s myšlenkami P. Jana Rybáře SJ. Navštivte společně s námi nejkrásnější mariánská místa a zavzpomínejte na mimořádnou osobnost, kterou byl jezuita P. Jan Rybář.

129 Kč
Kategorie Kalendáře
 

Novinkově vám nabízíme nástěnný kalendář na rok 2022 s fotografiemi mariánských poutních míst Evropy a světa a s myšlenkami P. Jana Rybáře SJ. Navštivte společně s námi nejkrásnější mariánská místa a zavzpomínejte společně na mimořádnou osobnost, kterou byl jezuita P. Jan Rybář.

 

Kalendář obsahuje fotografie následujících poutních míst: Harissa (Libanon), Lurdy (Francie), Jeruzalém (Svatá země), Medjugorje (Bosna a Hercegovina), La Salette (Francie), Nazaret (Svatá země), Guadalupe (Mexiko), Šiluva (Litva), Fatima (Portugalsko), Ta Pinu (Malta), Živčáková (Slovensko), Candelaria (Španělsko).

 

  • Formát kalendáře je A4 (na šířku).
  • Počet stran: 13
  • Spirála po celé šířce kalendáře s háčkem pro zavěšení

Nabízíme vám také:

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.