Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

Portugalskou cestou do Santiaga de Compostela - matka a syn na posvátné pouti

 
Novinka
 

Cestovní deník Portugalské cesty z Porta do Santiaga de Compostela, kterou autorka vykonala v roce 2012 se svých synem Jaroslavem.

140 Kč    
Kategorie Poutní a cestovatelské knihy
 

Cestovní deník Portugalské cesty z Porta do Santiaga de Compostela, kterou autorka vykonala v roce 2012 se svých synem Jaroslavem.

Putování do Santiaga de Compostela se v posledních letech stalo masovou záležitostí, zejména v letní sezóně, kdy poutnické noclehárny na hlavní Francouzské cestě praskají ve švech. Autorka tuto cestu už před časem prošla s manželem. Umínili si tehdy, že se na pouť vypraví ještě jednou z portugalského města Porta. Manžel však zemřel a autorka pak - po své sedmdesátce - společný projekt uskutečnila se svým synem. Portugalská cesta je méně frekventovaná než Francouzská cesta. Autorka vedle svých zážitků a dojmů vypisuje i řadu cenných informací pro poutníky, např. seznam nocleháren na cestě.

Autorka: Alena Bímová

Nakladatel SUSA
Rok vydání 2015
Vydání 1.
Jazyk česky
Nosič 1x kniha
Ilustrace Bím Jiří
EAN 9788086057996
ISBN 978-80-86057-99-6
Vazba vázaná
Počet stran 120
Rozměr 11x15 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.