Poznávejme Svatou zemi

 
Akce Tip

Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Vhodné jako dárek. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopuVyprodáno.

Ušetříte 130 Kč (–16 %)
665 Kč
Kategorie Knihy
 

Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Díky své odbornosti a vyčerpávajícím informacím je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Jedná se o rozsáhlé dílo encyklopedického charakteru s ilustracemi a mapkami. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopu!

Bližší informace o knize si můžete přečíst na našem blogu v článku, ve kterém ji představujeme.

Je vhodná jako dárek k Vánocům, narozeninám, svátku či jinému životnímu jubileu.

Další informace o knize:

  • slovenský jazyk
  • 801 stran
  • tvrdá vazba
  • rozměr: 210 x 297 mm

O autorech knihy:

Mons. ThDr. Ján Majerník se narodil 27. března 1956 v Humenném na Slovensku. Základní vzdělání a studium gymnázia dokončil ve svém rodném městě v roce 1975. Následně emigroval do USA, odtud se dostal do Říma, kde v letech 1976-1987 studoval teologii a biblické vědy. Dne 6. června 1982 byl papežem Janem Pavlem II. vysvěcen na kněze. V letech 1987-1990 pokračoval studiem biblických věd v Jeruzalémě, které dokončil doktorátem v roce 1990. Poté začal působit jako misionář (kněz) ve Svaté zemi. Je nadšeným organizátorem poutí do Izraele a mnoha jiných destinací po celé světě; jako průvodce se věnuje provázení poutníků ze Slovenska, České republiky a dalších zemí.

MUDr. Leopoldína Scheidová, CSc. se narodila 16. srpna 1932 v Trnavě - Bielom Kostole. Maturovala na Dívčím gymnáziu v Bratislavě v roce 1952. Lékařskou fakultu Pavla Jozefa Šafárika v Košicích ukončila v roce 1958 a začala pracovat na infekční a interní klinice v Košicích. Práci obhájila atestacemi I. a II. stupně z oboru vnitřního lékařství a oboru přenosných nemocí. V kandidátské práci řešila problém aplikace výpočetní techniky ve vnitřním lékařství. Přednášela na domácích a zahraničních konferencích a hodně publikovala. V důchodové věku se věnuje charitativní činnosti, studiu filozofie a historie.