Novoroční akce do 31. 1. 2021: Při nákupu nad 800,- Kč (bez poštovného) od nás získáte jako dárek nástěnný kalendář Zemí Bible 2021 a za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáte nejen nástěnný kalendář Zemí Bible 2021, ale i dopravu zdarma!

Země Izrael - dějinami a krajinou

 
Novinka

Výstižný a odborně podložený přehled strhujícího příběhu země Izrael. Kniha je bohatě ilustrována špičkovými fotografiemi. Jedná se o čtivou příručku, která obrazem zpřítomňuje dějiny jednoho z nejdůležitějších míst planety. Opět v naší nabídce!

492 Kč    
Kategorie Poutní a cestovatelské knihy
 

Výstižný a odborně podložený přehled strhujícího příběhu země Izrael. Kniha Země Izrael - dějinami a krajinou je čtivá příručka, která obrazem zpřítomňuje dějiny jednoho z nejdůležitějších míst planety. Je bohatě ilustrována špičkovými fotografiemi, netypickými leteckými záběry i původními snímky z 19. a 20. století pořízenými na jeruzalémské École Biblique.

 

Opět v naší nabídce!

 

Další údaje o knize:

 

  • Autor: Peter Walker

  • Nakladatel: Česká biblická společnost (ČBS)

  • Rok vydání: 2014

  • Hmotnost: 0,8460 kg

Novoroční akce platná do 31. 1. 2021: Při nákupu nad 800,- Kč (bez poštovného) od nás získáte jako dárek nástěnný kalendář Zemí Bible 2021 a za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáte nejen nástěnný kalendář Zemí Bible 2021, ale i poštovné zdarma!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.