Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

S Bílým rytířem za sv. Jakubem - Na koloběžce z Tanvaldu do Santiaga de Compostela

 
Tip
 

O Svatojakubské cestě již vyšel nespočet knih, ale tato je originální: povzbudí každého, v jehož nitru se pomalu probouzí k životu poutník. Autorka Martina Josífek Zelinková si prošla životním dnem, než pocítila volání, aby se postavila na koloběžku a vydala se do španělského Santiaga de Compostela.

325 Kč    
Kategorie Knihy
 

O Svatojakubské cestě již vyšel nespočet knih, ale tato je originální: povzbudí každého, v jehož nitru se pomalu probouzí k životu poutník. A kdo to vlastně je, ten „poutník“?! Velký sportovec - bez vytrvalého pohybu pod širým nebem se neobejde; velký idealista - věří, že doputuje do cíle; také je moudrý - touto cestou neobčerství jen tělo, ale hlavně svoji duši. A kdo z nás by takovouto životní hygienu nepotřeboval…? Martina Josífek Zelinková si prošla životním dnem, než pocítila volání, aby se postavila na koloběžku a vydala se do španělského Santiaga de Compostela. Během 43 dnů o samotě absolvovala 3 467 km na koloběžce. V horku, lijáku, větru, bouřích i za krásných dnů… a zažila neuvěřitelné věci!

Další informace o knize:

Autor: Martina Josífek Zelinková
Nakladatel: Flétna
Rok vydání: 2019
Vazba: pevná
Počet stran: 192

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.