Za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč od nás získáváte dopravu zdarma. Ke každé objednávce obdržíte malý dárek a u vybraných knih navíc nabízíme akční slevy. Děkujeme za přízeň!

Inspirující knihy

NYNÍ AKCE! Náš internetový obchod vám nabízí oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ. Konkrétně jde o nejnovější knihu Rybář na poušti, knihu Deník venkovského faráře a knihu Kam jdeme. Knihu Rybář na poušti, která je nejprodavanější knihou v našem eshopu, jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Denik venkovskeho farare kniha Tip 152
  Deník venkovského faráře

  Máme nově v nabídce! Velmi zdařilá a oblíbená kniha rozhovorů Josefa Beránka s P. Janem Rybářem SJ, který byl jednou z nejvýraznějších osobností české katolické církve u nás. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  248 Kč
 • Kam jdeme obalka knihy Tip 500
  Kam jdeme?

  Nabízíme vám starší, avšak vydařenou a oblíbenou knihu fejetonů a křesťanských textů známého jezuity P. Jana Rybáře. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  152 Kč
 • Rybar na pousti nova obalka1 Akce Tip 620
  Objednejte si všechny tři knihy Jana Rybáře a získejte nástěnný kalendář 2022 s fotografiemi a myšlenkami P. Jana Rybáře zdarma!

  Objednejte si najednou všechny tři knihy P. Jana Rybáře SJ - Knihu Rybář na poušti, knihu Kam jdeme a knihu Deník venkovského faráře a získejte novinkový nástěnný kalendář na rok 2022 s fotografiemi a myšlenkami P. Jana Rybáře v hodnotě 129,- Kč zdarma! Nabídka je platná do 30. 4. 2021 (nebo do vyprodání).

  600 Kč
 • Rybar na pousti nova obalka1 Tip 101
  Rybář na poušti

  Nejnovější knihu známého jezuity P. Jana Rybáře s názvem Rybář na poušti jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Kniha obsahuje fejetony a jiné publikované texty, které Jan Rybář napsal v letech 2016-2020. Pro velký zájem proběhl již čtvrtý dotisk! K objednávce navíc obdržíte dárek.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.