Inspirující knihy

NYNÍ AKCE! Náš internetový obchod vám nabízí oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ. Konkrétně jde o nejnovější knihu Rybář na poušti a knihu Kam jdeme. Knihu Rybář na poušti, která je nejprodavanější knihou v našem eshopu, jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Aktuálně nabízíme jako první naši speciální knižní novinku: knihu Rybář lidí - vděčné vzpomínky na kněze, jezuitu a politického vězně Jana Rybáře.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Kam jdeme obalka knihy Tip Akce 500
  Kam jdeme?

  Nabízíme vám starší, avšak vydařenou a oblíbenou knihu fejetonů a křesťanských textů známého jezuity P. Jana Rybáře. Vyprodáno.


  Ušetříte: 20 Kč (–13 %)

  132 Kč
 • Rybar lidi obalka Novinka Tip 654
  Rybář lidí - vděčné vzpomínky na kněze, jezuitu a politického vězně Jana Rybáře

  S jarem přichází naše speciální novinka! Ve spolupráci s nakladatelstvím Grantis jsme připravili knihu vzpomínek na kněze, jezuitu a politického vězně Jana Rybáře s názvem Rybář lidí. Zavzpomínejte společně s námi na tuto mimořádnou osobnost! Vyprodáno.

  196 Kč
 • Kniha Rybar na pousti obalka knihy Tip Akce 101
  Rybář na poušti

  Nejnovější knihu známého jezuity P. Jana Rybáře s názvem Rybář na poušti jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Kniha obsahuje fejetony a jiné publikované texty, které Jan Rybář napsal v letech 2016-2020. Vyprodáno.


  Ušetříte: 30 Kč (–15 %)

  170 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem