Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

Knihy

NOVINKA! NOVĚ PŘIDANÉ KNIHY V NAŠÍ NABÍDCE! Připravili jsme pro vás pečlivě vybranou nabídku nejzajímavějších knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete zde knihy o Svaté zemi, Lurdech, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka zdařilých knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

 

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem

 • Denik venkovskeho farare kniha Tip 152
  Deník venkovského faráře

  Máme nově v nabídce! Velmi zdařilá a oblíbená kniha rozhovorů Josefa Beránka s P. Janem Rybářem SJ, který byl jednou z nejvýraznějších osobností české katolické církve u nás. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  248 Kč
 • Kam jdeme obalka knihy Tip 500
  Kam jdeme?

  Nabízíme vám starší, avšak vydařenou a oblíbenou knihu fejetonů a křesťanských textů známého jezuity P. Jana Rybáře. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  152 Kč
 • Kniha Rybar na pousti Tip 101
  Rybář na poušti

  Nejnovější knihu známého jezuity P. Jana Rybáře s názvem Rybář na poušti jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Kniha obsahuje fejetony a jiné publikované texty, které Jan Rybář napsal v letech 2016-2020. Pro velký zájem proběhl již čtvrtý dotisk! K objednávce navíc obdržíte dárek.

  200 Kč
 • Izrael mezi tremi kontinenty Akce Novinka Tip 278
  Izrael mezi třemi kontinenty / Israel on the Crossroads of Three Continents

  Kniha vede čtenáře Izraelem po jiných cestách, než průvodci - ať už tištění, nebo ti živí. Publikace sama konečně nemá ambici být bedekrem, je ale lákavou pozvánkou tam, kde si podávají ruku biblické dějiny s moderním světem. Do vskutku fascinující země na křižovatce tří kontinentů.


  Ušetříte: 44 Kč (–10 %)

  395 Kč
 • Kniha Poznavejme Svatou zemi Jan Majernik 1 Akce Tip 0001
  Poznávejme Svatou zemi

  Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Vhodné jako dárek. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopu!


  Ušetříte: 130 Kč (–16 %)

  665 Kč
 • Kniha Zazrak v Neratove Tip 323
  Zázrak v Neratově. Josef Suchár v rozhovoru s Tomášem Kutilem

  Neobyčejný příběh poutního místa Neratov v Orlických horách, které jedinečný způsobem oživil místní farář Josef Suchár. Pro velký zájem proběhl dotisk. Doporučujeme nejen pro dlouhé zimní večery. :-)

  329 Kč
 • Kniha Klic k Blizkemu vychodu Novinka Tip 335
  Klíč k Blízkému východu. Objevování budoucnosti Izraele v biblických proroctvích

  V tomto průvodci nás mezinárodně uznávaný učitel Derek Prince srozumitelným způsobem vede do „zákulisí“, hlouběji než sahají novinové titulky, k tomu, co o Izraeli říká Bible. Sleduje jeho dlouhou udivující historii, nabízí nahlédnutí do rostoucího napětí v regionu a odhaluje ničivého nepřítele, který na tuto zemi, rozdrásanou válkou, nepřestává dotírat.

  249 Kč
 • Kniha Palestinska cirkev dnes Akce Novinka 338
  Palestinská církev dnes. Politická a teologická problematika

  Palestinští křesťané jsou původními a přímými dědici nejstarší církve světa, církve Svaté země. Kniha nabízí odpovědi na politické, teologické a další otázky spjaté se životem současných palestinských křesťanů.


  Ušetříte: 30 Kč (–10 %)

  269 Kč
 • Kniha Zivot svate Bernadety Akce Novinka 332
  Život svaté Bernadety (2. vydání)

  Kniha o životě sv. Bernadety Soubirousové (1844-1879), která pocházela z velmi chudé rodiny žijící v Lurdech, což byla tehdy bezvýznamná obec na západě Francie. Jako čtrnáctileté se jí roku 1858 opakovaně zjevila Panna Maria, představila se jako Neposkvrněné Početí a vyzývala lidstvo k pokání a obrácení.


  Ušetříte: 26 Kč (–10 %)

  233 Kč
 • Pojdte a uvidite Jan Majernik Akce Tip 47
  Pojďte a uvidíte - synoptická evangelia

  První díl ze série knih Pojďte a uvidíte, který vás zve na cestu napříč Svatou zemí prostřednictvím synoptických evangelií (Matouš, Marek a Lukáš). Spoluautorem knihy je známý biblista a průvodce Dr. Ján Majerník.


  Ušetříte: 25 Kč (–10 %)

  215 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.