Za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč od nás získáváte dopravu zdarma. Ke každé objednávce obdržíte malý dárek a u vybraných knih navíc nabízíme akční slevy. Děkujeme za přízeň!

Knihy

NOVĚ PŘIDANÉ KNIHY V NAŠÍ NABÍDCE, NA VYBRANÉ KNIHY SLEVA! Připravili jsme pro vás pečlivě vybranou nabídku nejzajímavějších knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete zde knihy o Svaté zemi, Lurdech, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka zdařilých knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • Denik venkovskeho farare kniha Tip 152
  Deník venkovského faráře

  Máme nově v nabídce! Velmi zdařilá a oblíbená kniha rozhovorů Josefa Beránka s P. Janem Rybářem SJ, který byl jednou z nejvýraznějších osobností české katolické církve u nás. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  248 Kč
 • Kam jdeme obalka knihy Tip 500
  Kam jdeme?

  Nabízíme vám starší, avšak vydařenou a oblíbenou knihu fejetonů a křesťanských textů známého jezuity P. Jana Rybáře. K objednávce navíc obdržíte dárek.

  152 Kč
 • Rybar na pousti nova obalka1 Tip 101
  Rybář na poušti

  Nejnovější knihu známého jezuity P. Jana Rybáře s názvem Rybář na poušti jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Kniha obsahuje fejetony a jiné publikované texty, které Jan Rybář napsal v letech 2016-2020. Pro velký zájem proběhl již čtvrtý dotisk! K objednávce navíc obdržíte dárek.

  200 Kč
 • Kniha Poznavejme Svatou zemi Jan Majernik 1 Akce Tip 0001
  Poznávejme Svatou zemi

  Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Vhodné jako dárek. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopu!


  Ušetříte: 130 Kč (–16 %)

  665 Kč
 • Svata zeme Prokop Siosztronek Tip 488
  Svatá země - z pouště do Jeruzaléma srdcem, vzpomínkami, rozjímáním a modlitbou

  Meditace o místech, kde se setkávali a setkávají lidé s Bohem a Bůh s lidmi. Texty břevnovského arciopata Prokopa Siostrzonka doprovázejí snímky redemptoristy Stanislava Přibyla. Kniha je určena všem, kdo chtějí Svatou zemi nejen vidět, ale i zažít… Doporučujeme.

  245 Kč
 • Credencial Novinka 224
  Originální český credencial - průkaz poutníka do Santiaga de Compostela

  Novinkově vám nabízíme originální český průkaz poutníka do Santiaga de Compostela zvaný Credencial. Tento průkaz je možné použít během putování po zahraničních, ale i českých svatojakubských trasách.

  110 Kč
 • Rybar na pousti nova obalka1 Tip 620
  Objednejte si všechny tři knihy Jana Rybáře a získejte nástěnný kalendář 2022 s fotografiemi a myšlenkami P. Jana Rybáře zdarma!

  Objednejte si najednou všechny tři knihy P. Jana Rybáře SJ - Knihu Rybář na poušti, knihu Kam jdeme a knihu Deník venkovského faráře a získejte novinkový nástěnný kalendář na rok 2022 s fotografiemi a myšlenkami P. Jana Rybáře v hodnotě 129,- Kč zdarma! Nabídka je platná do 31. 5. 2021 (nebo do vyprodání).

  600 Kč
 • Kniha Pout Svatou zemi Novinka 341
  Pouť Svatou zemí

  O poutích a cestách na Svatá místa Izraele již vyšlo nespočet knih. Předložené dílo kombinuje prvky cestopisu a duchovního deníku a porovnává je se dvěma literárními prameny: „cestopisem“ Kryštofa Haranta z Polžic, který do Svaté země putoval roku 1598, a dílem italské mystičky Marie Valtorty, která ve svých vizích rozvinula podrobnosti novozákonních evangelií.

  195 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.