Knihy

NOVĚ PŘIDANÉ KNIHY V NAŠÍ NABÍDCE, NA VYBRANÉ KNIHY SLEVA! Připravili jsme pro vás pečlivě vybranou nabídku nejzajímavějších knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete zde knihy o Svaté zemi, Lurdech, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka zdařilých knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Kam jdeme obalka knihy Tip Akce 500
  Kam jdeme?

  Nabízíme vám starší, avšak vydařenou a oblíbenou knihu fejetonů a křesťanských textů známého jezuity P. Jana Rybáře. Vyprodáno.


  Ušetříte: 20 Kč (–13 %)

  132 Kč
 • Kniha Rybar na pousti obalka knihy Tip Akce 101
  Rybář na poušti

  Nejnovější knihu známého jezuity P. Jana Rybáře s názvem Rybář na poušti jsme uvedli na trh jako první knihkupectví u nás. Kniha obsahuje fejetony a jiné publikované texty, které Jan Rybář napsal v letech 2016-2020. Vyprodáno.


  Ušetříte: 30 Kč (–15 %)

  170 Kč
 • Kniha Poznavejme Svatou zemi Jan Majernik 1 Tip Akce 0001
  Poznávejme Svatou zemi

  Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Vhodné jako dárek. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopuVyprodáno.


  Ušetříte: 130 Kč (–16 %)

  665 Kč
 • Pojdte a uvidite Jan Majernik 2 Akce 631
  Pojďte a uvidíte - Janovo evangelium

  Druhý díl ze série knih Pojďte a uvidíte, který se věnuje Janovu evangeliu. Praktická pomůcka při studiu Písma pro jednotlivce, rodiny i společenství. Knihu přeložili do slovenštiny Dr. Ján Majerník a Alžbeta Sládeková. Vyprodáno.


  Ušetříte: 25 Kč (–10 %)

  215 Kč
 • Pojdte a uvidite Jan Majernik Akce 637
  Pojďte a uvidíte - synoptická evangelia

  První díl ze série knih Pojďte a uvidíte, který vás zve na cestu napříč Svatou zemí prostřednictvím synoptických evangelií (Matouš, Marek a Lukáš). Spoluautorem knihy je známý biblista a průvodce Dr. Ján Majerník. Vyprodáno.


  Ušetříte: 25 Kč (–10 %)

  215 Kč
 • Rybar lidi obalka Novinka Tip 654
  Rybář lidí - vděčné vzpomínky na kněze, jezuitu a politického vězně Jana Rybáře

  S jarem přichází naše speciální novinka! Ve spolupráci s nakladatelstvím Grantis jsme připravili knihu vzpomínek na kněze, jezuitu a politického vězně Jana Rybáře s názvem Rybář lidí. Zavzpomínejte společně s námi na tuto mimořádnou osobnost! Vyprodáno.

  196 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem