Za nákup knih a ikon v celkové hodnotě více než 1500,- Kč (bez poštovného) od nás získáváte dopravu zdarma. Dopravu zdarma získáváte také za nákup vín v hodnotě více než 2000,- Kč (bez poštovného). Ke každé objednávce navíc obdržíte malý dárek. Děkujeme za přízeň!

Poutní a cestovatelské knihy

 

Stránka 1 z 3 - 22 položek celkem

 • Kniha Poznavejme Svatou zemi Jan Majernik 1 Akce Tip 0001
  Poznávejme Svatou zemi

  Nabízíme vám mimořádně zdařilou knihu Jána Majerníka a Leopoldíny Scheidové "Poznávejme Svatou zemi - pohledem archeologů a biblistů". Je považována za vůbec jednu z nejlepších knih o Svaté zemi. Vhodné jako dárek. V ČR exkluzivně pouze v našem eshopu!


  Ušetříte: 130 Kč (–16 %)

  665 Kč
 • Lurdy pramen milosti kniha Tip 80
  Lurdy - pramen milosti

  Kniha nabízí bližší seznámení s mariánským zjevením v Lurdech v roce 1858, ale i s celým poutním místem v dnešní podobě.

  249 Kč
 • Izrael mezi tremi kontinenty Akce Novinka Tip 278
  Izrael mezi třemi kontinenty / Israel on the Crossroads of Three Continents

  Kniha vede čtenáře Izraelem po jiných cestách, než průvodci - ať už tištění, nebo ti živí. Publikace sama konečně nemá ambici být bedekrem, je ale lákavou pozvánkou tam, kde si podávají ruku biblické dějiny s moderním světem. Do vskutku fascinující země na křižovatce tří kontinentů.


  Ušetříte: 44 Kč (–10 %)

  395 Kč
 • Kniha Klic k Blizkemu vychodu Novinka Tip 335
  Klíč k Blízkému východu. Objevování budoucnosti Izraele v biblických proroctvích

  V tomto průvodci nás mezinárodně uznávaný učitel Derek Prince srozumitelným způsobem vede do „zákulisí“, hlouběji než sahají novinové titulky, k tomu, co o Izraeli říká Bible. Sleduje jeho dlouhou udivující historii, nabízí nahlédnutí do rostoucího napětí v regionu a odhaluje ničivého nepřítele, který na tuto zemi, rozdrásanou válkou, nepřestává dotírat.

  249 Kč
 • Kniha Palestinska cirkev dnes Akce Novinka 338
  Palestinská církev dnes. Politická a teologická problematika

  Palestinští křesťané jsou původními a přímými dědici nejstarší církve světa, církve Svaté země. Kniha nabízí odpovědi na politické, teologické a další otázky spjaté se životem současných palestinských křesťanů.


  Ušetříte: 30 Kč (–10 %)

  269 Kč
 • Kniha Zivot svate Bernadety Akce Novinka 332
  Život svaté Bernadety (2. vydání)

  Kniha o životě sv. Bernadety Soubirousové (1844-1879), která pocházela z velmi chudé rodiny žijící v Lurdech, což byla tehdy bezvýznamná obec na západě Francie. Jako čtrnáctileté se jí roku 1858 opakovaně zjevila Panna Maria, představila se jako Neposkvrněné Početí a vyzývala lidstvo k pokání a obrácení.


  Ušetříte: 26 Kč (–10 %)

  233 Kč
 • Kniha Zazrak v Neratove Tip 323
  Zázrak v Neratově. Josef Suchár v rozhovoru s Tomášem Kutilem

  Neobyčejný příběh poutního místa Neratov v Orlických horách, které jedinečný způsobem oživil místní farář Josef Suchár. Pro velký zájem proběhl dotisk. Doporučujeme nejen pro dlouhé zimní večery. :-)

  329 Kč
 • Kniha Fatima tajemstvi tri pasacku Tip 404
  Fatima - tajemství tří pasáčků. Než se vydáte na pouť

  Předkládáme vám novinku v naší nabídce - knihu s názvem „Fatima - tajemství tří pasáčků. Než se vydáte na pouť“ známého autora Bruna Ferrera. Doporučujeme jako pomůcku všem, kdo se chtějí vydat na cestu do Fatimy.

  149 Kč
 • Kniha Nova knizka o starych pokladech Novinka 353
  Nová knížka o starých pokladech. Všední i sváteční život dnešní izraelské rodiny

  Všední i sváteční život dnešní izraelské rodiny Směs dojmů, příběhů a myšlenek v neopakovatelné perspektivě české ženy, která svůj život již před léty spojila s Izraelem. Poutavé líčení nejrůznějších situací v životě židovské rodiny a židovského národa, ale také věrné zachycení všedních dnů v jeruzalémských ulicích, to vše umožňuje čtenáři dotýkat se izraelského národa v osudové dějinné chvíli, a to z mnoha různých úhlů.

  79 Kč
 • Credencial Novinka 224
  Originální český credencial - průkaz poutníka do Santiaga de Compostela

  Novinkově vám nabízíme originální český průkaz poutníka do Santiaga de Compostela zvaný Credencial. Tento průkaz je možné použít během putování po zahraničních, ale i českých svatojakubských trasách.

  110 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.