Za nákup v celkové hodnotě více než 1500,- Kč od nás získáváte dopravu zdarma. U vybraných knih navíc nabízíme akční slevy. Děkujeme za přízeň!

O nás

Vážení zákazníci, milí přátelé,

vítáme vás v internetovém obchodě PoutníKnihy.CZ, který navazuje na náš úspěšný projekt PoutníZájezdy.CZ, cestovní agenturu působící na trhu od roku 2010. 

Obchod PoutníKnihy.CZ se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst. Najdete v něm knihy o Svaté zemi, Santiagu de Compostela, Fatimě a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka knih s biblickými a teologickými tématy. V naší nabídce najdete rovněž oblíbené inspirující knihy od známého autora P. Jana Rybáře SJ.

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější a hodnotné tematické publikace. K nákupu navíc poskytujeme slevy, dárky nebo dopravu zdarma.

Naši činnost chápeme prioritně jako poslání s cílem přinést čtenářům a zákazníkům obohacení a povzbuzení do života. Pojďte se společně s námi vydat na cestu s knihami, které vám ukážou směr.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vše dobré.

S úctou a díkem

Veronika Čepelková, majitelka

PoutniKnihy.CZ-banner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.